Anténní a satelitní technika

Provádím odbornou montáž a servis anténní a satelitní techniky Ostrava, Ostrava Stará Bělá, Ostrava Nová Bělá, Klimkovice, Vratimov, Paskov, Opava, Rychvald, Bohumín a okolí. Dojedu kamkoli po území Severomoravského kraje.

Elektroinstalace (slaboproud)

Rozvody internetu ADSL nebo WIFI

Realizuji zakázky v oblasti slaboproudých elektroinstalací jako např. rozvody internetu v bytech, rodinných domech, kancelářích. Internetové rozvody vždy splňují předem stanovené požadavky zákazníka. Mezi ty spolehlivější patří kabelový internet prostřednictvím ADSL.

Rozvody TV

Mezi často realizované slaboproudé elektroinstalace patří rozvody TV rovněž v bytech a rodinných domech. Správný výběr kvalitních koaxiálních kabelů, anténního zesilovače či rozbočovače a samotné antény zajistí zákazníkovi kvalitní televizní signál. Za použití profesionálního měřícího přístroje je signál nalazen vždy na nejvyšší úroveň. S výběrem osvědčených komponentů rád pomůžu a vysvětlím vše ke spokojenosti zákazníka.

Nejčastější problémy anténních a satelitních rozvodů

  • nevhodné použití vnitřního (bílého) kabelu k anténě
  • uvolněné šrouby a zkorodované spoje
  • špatné nasměrování antény
  • neodborná instalace použitých prvků

Anténní a satelitní rozvody - cena:

Cenové nabídky jsou stanoveny vždy individuálně a to vzhledem k povaze jednotlivých prací a odlišných pracovních podmínek. Při komplexním zjištění požadavků zákazníka a daných pracovních podmínek Vám rád cenovou nabídku připravím.

V případě zájmu o cenovou nabídku mě kdykoli kontaktujte viz níže KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Objednejte si instalaci anténních a satelitních rozvodů Ostrava

Vyplňte všechny potřebné údaje včetně telefonu a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.