Moje práce

Prohlédněte si fotogalerii včetně krátkého popisu mých realizovaných zakázek. Naleznete zde např. ukázky montáží satelitů, nebo i výměny světelných reklam až po instalaci tepelných čerpadel ve spolupráci s našimi obchodními partnery. Galerii pro Vás neustále aktualizujeme.

Pro firmu Panda Grill v Ostravě jsme realizovali výměnu světelné reklamy, výměnu downlight LED svítidel, osvětlení menuboxů apod. Kvalita odvedené práce a spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Na základě poptávky jsme provedli realizaci elektroinstalace nové kuchyně včetně veškerých stavebních úprav pro designové studio v Ostravě. 

Ve spolupráci s klimatizační firmou jsme dokončili zakázku instalace tepelného čerpadla pro RD včetně výměny elektroměrového rozvaděče.

Antény: montáž televizní antény Řepiště, montáž satelitu a antény Polanka nad Odrou
Zákazníci, kteří bydlí např. v rodinných domech se mě často ptají, zda budou mít kvalitní televizní signál v novém standardu DVB-T2, když měli předchozí příjem DVB-T stabilní.

Pokud jsou dodrženy všechny potřebné podmínky pro kvalitní televizní přenos, jako jsou kvalitní komponenty anténního systému a rozvodů, správné umístění a nasměrování antény včetně kvalitně provedené montáže, pak nejsou s novým příjmem DVB-T2 žádné problémy. 

Tyto vyšší nároky na kvalitu příjmu jsme splnili a uživatelé v rodinném domě v Polance nad Odrou a v Řepišti se tak mohou těšit z pohodového sledování svých oblíbených televizních pořadů.

Elektroinstalace kuchyně bytu 3+1 v Ostravě Zábřehu
Počet zásuvek a vypínačů a jejich rozmístění v jednotlivých místnostech domu má svá specifika a hlavně bezpečnostní pravidla.

Např. v kuchyni je zapotřebí rozvést několik samostatně jištěných elektro rozvodů např. pro sporák, odsavač pár, lednice a rovněž pro elektro spotřebiče, které mají vyšší spotřebu jako např. indukční deska, pečící trouba, mikrovlnka, myčka na nádobí.

V rámci elektroinstalace Vám poskytneme i nezbytnou revizní zprávu.

Instalace klimatizace rodinného domu v Klimkovicích
Prováděli jsme profesionální montáž 4 vnitřních klimatizačních jednotek značky Samsung a 2 venkovních. Umístění klimatizační jednotky jsme umístili dle daného pravidla na místo, kde je nejvyšší proudění vzduchu v místnosti. Natažení trubek s chladivem jsme provedli pod sádrokartonovým stropem včetně jeho následné opravy a výmalby.

Uvažujete také o klimatizaci do rodinného domu? Obraťte se s důvěrou na nás!

Instalace klimatizace rodinného domu ve Staré Bělé                                                                               Zde jsme instalovali 3 vnitřní klimatizační jednotky značky Samsung napojené na jednu venkovní klimatizační jednotku umístěnou na střeše domu. S přihlédnutím k estetické stránce byla střecha domu nejvhodnější volba pro umístění centrální jednotky.

Přemýšlíte i Vy o klimatizaci do domu nebo bytu? Pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu klimatizace, který naplní Vaše potřeby a požadavky.

Montáž anténního stožáru bez nutnosti vrtání do komínu. Tohle je variantou pokud máte komín z tzv. stavebnice. Pak už jen zaměřit signál DVB-T2 pomocí profesionálního měřícího přístroje a napojit jednotlivé pokoje k zesilovači.

Kompletace panelového bytu v Havířově

Zde jsme prováděli kompletní novou elektroinstalaci podle představ zákazníka a přiloženého projektu.Byla nutnost natažení i nového hlavního přívodu do bytu, které bylo provedeno ještě zastaralým hliníkovým vodičem.Dále pak osazení Led osvětlení, zásuvek, vypínačů a datových rozvodů.Samozřejmostí je řádně popsaný rozvaděč s revizí a výrobním štítkem.

Montáž elektrických přímotopů Velké Karlovice

Zde jsme prováděli motnáž 6ks elektrických přímotopů k předehřátí chalupy před příjezdem hostů. Majitelka ovládá spínání přes GSM signál pomocí sms zprávy se zpětnou vazbou. Není tak nutnost dorazit na místo a trávit volný čas zatápěním. Dále se pokračuje topením v kamnech.

Chalupa Babska1 hodnocení: 6. listopadu 2022 - Firmu Klímek Elektro můžeme vřele doporučit. Prováděli na naši chalupě instalaci topení, které jde spouštět na dálkové ovládání přes mobil. Vše proběhlo rychle, precizně a systém funguje bez chybičky. Perfektní komunikace.