Moje práce

Prohlédněte si fotogalerii včetně krátkého popisu mých realizovaných zakázek. Naleznete zde např. ukázky montáží satelitů, nebo i výměny světelných reklam až po instalaci tepelných čerpadel ve spolupráci s našimi obchodními partnery. Galerii pro Vás neustále aktualizujeme.

Pro firmu Panda Grill v Ostravě jsme realizovali výměnu světelné reklamy, výměnu downlight LED svítidel, osvětlení menuboxů apod. Kvalita odvedené práce a spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Ve spolupráci s klimatizační firmou jsme dokončili zakázku instalace tepelného čerpadla pro RD včetně výměny elektroměrového rozvaděče.

Antény: montáž televizní antény Řepiště, montáž satelitu a antény Polanka nad Odrou
Zákazníci, kteří bydlí např. v rodinných domech se mě často ptají, zda budou mít kvalitní televizní signál v novém standardu DVB-T2, když měli předchozí příjem DVB-T stabilní.

Pokud jsou dodrženy všechny potřebné podmínky pro kvalitní televizní přenos, jako jsou kvalitní komponenty anténního systému a rozvodů, správné umístění a nasměrování antény včetně kvalitně provedené montáže, pak nejsou s novým příjmem DVB-T2 žádné problémy. 

Tyto vyšší nároky na kvalitu příjmu jsme splnili a uživatelé v rodinném domě v Polance nad Odrou a v Řepišti se tak mohou těšit z pohodového sledování svých oblíbených televizních pořadů.

Montáž anténního stožáru bez nutnosti vrtání do komínu. Tohle je variantou pokud máte komín z tzv. stavebnice. Pak už jen zaměřit signál DVB-T2 pomocí profesionálního měřícího přístroje a napojit jednotlivé pokoje k zesilovači.

Kompletace panelového bytu v Havířově

Zde jsme prováděli kompletní novou elektroinstalaci podle představ zákazníka a přiloženého projektu.Byla nutnost natažení i nového hlavního přívodu do bytu, které bylo provedeno ještě zastaralým hliníkovým vodičem.Dále pak osazení Led osvětlení, zásuvek, vypínačů a datových rozvodů.Samozřejmostí je řádně popsaný rozvaděč s revizí a výrobním štítkem.

Montáž elektrických přímotopů Velké Karlovice

Zde jsme prováděli motnáž 6ks elektrických přímotopů k předehřátí chalupy před příjezdem hostů. Majitelka ovládá spínání přes GSM signál pomocí sms zprávy se zpětnou vazbou. Není tak nutnost dorazit na místo a trávit volný čas zatápěním. Dále se pokračuje topením v kamnech.

Montáž elektroměrového rozváděče v Bohumíně

Na žádost zákazníka jsme realizovali výstavbu elektroměrového rozvaděče a přípojky pro stavbu rodinného domu.

Montáž elektroměrového pilíře v Olbramicích

Vyhotovení elektroměrového pilíře a přípojky ze sloupu. Dbáme na kvalitně odvedenou práci.

Montáž jímací soustavy bleskosvodu Ostrava-Kunčičky

Výměna LED osvětlení Mercedes-Benz Ostrava

Kompletní nová elektroinstalace RD v Ostravě-Kunčicích