Elektroinstalace

Elektroinstalace Ostrava, Ostrava Stará Bělá, Ostrava Nová Bělá, Klimkovice, Vratimov, Paskov, Opava, Rychvald, Bohumín a okolí. Dojedu kamkoli na území Severomoravského kraje.

Elektroinstalace (silnoproud)

Provádím kompletní elektrikářské práce v bytech, rodinných domech, kancelářích, garážích, restauracích, kamenných obchodech, halách počínaje přípojkou nízkého napětí až po elektro revize. Poradím nebo pomůžu s návrhem nové elektroinstalace, provedu úpravy nebo opravy zastaralých nevyhovujících elektroinstalací.

Potřebujete v domácnosti vyměnit elektrické rozvody, zásuvky, vypínače, rozvodné skříně nebo chcete nové rozvody do nové kuchyně, koupelny nebo rozvést zahradní osvětlení? Přijedu, navrhnu a zrealizuji. Nabízím Vám profesionální a spolehlivou pomoc v oboru elektro.

Zakládám si na realizaci bezpečné a spolehlivé elektroinstalace s dlouholetou životností. Na své služby poskytuji standardní záruku.

Nejčastější poruchy silnoproudé elektroinstalace

  • vypálené zásuvky a poškozené vypínače
  • nedotažené kontakty v kabeláži jsou hlavní příčinou vyhoření
  • nefunkční nebo slabé jističe
  • použití nevhodných průřezu vodičů

Cena elektroinstalačních prací

Cenové nabídky jsou stanoveny vždy individuálně a to vzhledem k povaze jednotlivých prací a odlišných pracovních podmínek. Při komplexním zjištění požadavků zákazníka a daných pracovních podmínek Vám rád cenovou nabídku připravím.

V případě zájmu o cenovou nabídku mě kdykoli kontaktujte viz níže KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Objednejte si naše elektroinstalační práce v Ostravě a okolí

Vyplňte všechny potřebné údaje včetně telefonu a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

Odborné elektroinstalace a elektromontáže Ostrava provádí zkušený elektrikář Martin Klímek, elektrikář Ostrava Poruba, který má více než 14-ti leté zkušenosti v oborech silnoproud a slaboproud.